Laboratorní přístroje a příslušenství,
poradenská a servisní činnost.
Upozornění
 

HALO Fused-Core

 

HALO kolony jsou UHPLC kolony určené pro rychlou kapalinovou chromatografii plněné sorbentem jehož částice obsahují pevné jádro. Kolony jsou nabízeny v různých rozměrech a plněné různými typy modifikovaného silikagelu pro použití jak na HPLC, tak na UHPLC přístrojích.

„Fused-Core particle technology“  (porézní částice sorbentu obsahuje pevné jádro) zvyšuje počet teoretických pater HPLC kolony oproti kolonám plněných stejně velkými, plně porézními částicemi. Pevné jádro uvnitř sorbentu zvyšuje výkon a separační rychlost kolony.

Kratší difúzní cesta u HALO kolon snižuje axiální disperzi analytů a minimalizuje rozmývání píků. Toto je zvláště výhodné při separaci větších molekul nebo při rychlejších průtocích mobilní fáze.

  • Vstupní frity HALO kolon mají stejnou porozitu jako běžné HPLC kolony (2 µm), což minimalizuje možnost ucpání kolony. Naproti tomu běžné UHPLC kolony s velikostí částic <2 µm musí používat frity s porozitou 0,5 µm.
  • Pracovní tlak mobilní fáze je poloviční proti tlakům běžným na UHPLC kolonách plněných částicemi o průměru sub-2 µm.

Bližší informace o „Fused-Core particle technology“.

Celkový přehled dostupných sorbentů a rozměrů kolon naleznete v katalogu HALO UHPLC Columns.

Pro dosažení optimálních výsledků je také potřeba věnovat pozornost HPLC sestavě. Základní informace naleznete v dokumentu "Optimalizace HPLC pro použití s kolonami CORE-SHELL".

HALO Fused-Core - Více informací

Jméno: *
E-mail: *
Telefon: *
Instituce:
Mám zájem o: *
Text zprávy: *
 * Takto označené položky jsou povinné!
 
Novinky
RSA vialky

RSA - Reduce Surface Activity vialky, jistota pro vaše výsledky

Další informace
 
eVol XR
eVol XR

Systém pro přesné dávkování a jednoduchou přípravu vzorků

Další informace
 
SGE stříkačky

Kvalita, kterou změříte

Další informace
 

Kontakt

Sídlo:
Rokycanova 18
779 00 Olomouc
E-mail: info@labicom.cz
Tel./Fax.: +420 585 436 915/16
Pobočka PRAHA:
Obchod:E-mail: pavel.jehlicka@labicom.cz
Mobil: +420 733 131 040
Servis:E-mail: lukas.koren@labicom.cz
Mobil.: +420 733 366 520
Pobočka OSTRAVA:
Servis:E-mail: jaroslav.juhasz@labicom.cz
Mobil: +420 734 272 260
Všechny kontakty

LABICOM, s.r.o. Copyright © 1997 - 2012. Všechna práva vyhrazena.
Laboratorní přístroje a příslušenství, Spotřební materiál, Servis a validace

Designed & Programmed by www.online4u.cz - webdesign, tvorba www stránek, tvorba internetových obchodů