Firma Labicom s.r.o. dodává nová vlákna do běžných hmotnostních detektorů.
Zprostředkováváme také kvalifikované opravy vláken, které provádí pracovníci firmy Scientific Instrument Services (SIS). Oprava vláken se provádí výměnou opotřebovaného rheniového vlákna, držák Vašeho vlákna zůstává neporušen a je pouze vyčištěn.
Cena opravy je velmi výhodná!
Opravy jsou realizovány tak, že nám doručíte poškozená vlákna. My tyto vlákna odešleme firmě SIS (USA), kde proběhne výměna. „Kostřička“ Vašeho vlákna zůstane neporušená (max. je vyčištěna), pouze vlákno je nové. Není tedy důvod k jakýmkoliv obavám, což bylo již potvrzeno stovkami takto repasovaných vláken.
Podrobnosti o podmínkách a způsobu provádění oprav naleznete v odkaze Filament Repair and Manufacture.
Opravu vlákna lze provést také výměnou rheniového vlákna za odolnější rheniové vlákno s příměsí yttria (SISAlloy™). Bližší informace naleznete v odkaze Yttria/Rhenium Alloy MS Filaments, případně ve studii Yttria coated SISAlloy® study.
Další zajímavé informace naleznete v odkaze Vady a testování vláken.
Celkový přehled opravovaných vláken naleznete v odkaze MS Filaments Catalog.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |



Podrobné informace o spotřebním materiálu pro GC a MSD získáte z on-line katalogu firmy SIS věnovaných této problematice nebo nás kontaktujte na e-mailové adrese..
Vlákna pro MSD - Více informací
| Sídlo: |
|---|
| Rokycanova 18 779 00 Olomouc |
| E-mail: info@labicom.cz Tel./Fax.: +420 585 436 915/16 |
| Pobočka PRAHA: | |
|---|---|
| Obchod: | E-mail: pavel.jehlicka@labicom.cz Mobil: +420 733 131 040 |
| Servis: | E-mail: lukas.koren@labicom.cz Mobil.: +420 733 366 520 |
| Pobočka OSTRAVA: | |
|---|---|
| Servis: | E-mail: jaroslav.juhasz@labicom.cz Mobil: +420 734 272 260 |
| Všechny kontakty | |
LABICOM, s.r.o. Copyright © 1997 - 2013. Všechna práva vyhrazena.
Laboratorní přístroje a příslušenství, Spotřební materiál, Servis a validace
Designed & Programmed by www.online4u.cz - webdesign, tvorba www stránek, tvorba internetových obchodů