HPST webinář: Možnosti automatizace přípravy vzorků

9. 11. 2021 - 9. 11. 2021
on-line

Téma: Možnosti automatizace přípravy vzorků před chromatografickou analýzou – Freestyle od německého výrobce LCTech
Datum a čas: 19. 10. 2021 od 10.00 hodin, posunuto: 9. 11. 2021 od 10.00 hodin

Registrace: ukončena

Přednášející: RNDr. Jindřiška Dolinová, Ph.D.
Jazyk: čeština

Vážení zákazníci,

automatizace v přípravě vzorků přináší několik benefitů od automatizace evidence procesů, kterými je vzorek zpracováván, až po zlepšení opakovatelnosti a reprodukovatelnosti přípravy v porovnání s manuálním zpracováním vzorků. Jedním z mnoha produktů pro automatizaci přípravy vzorků před chromatografickou analýzou v nabídce společnosti HPST, s.r.o. je multifunkční automat Freestyle od německého výrobce LCtech.

Tento modulární systém lze libovolně sestavit a průběžně doplňovat jednotlivými jednotkami, které zahrnují následující procesy:

Automat Freestyle umožňuje kontinuálně navazovat jednotlivé procesy prováděné se vzorkem na jednotlivých modulech a pracovat s širokým rozsahem spotřebního materiálu ať už v oblasti chromatografického materiálu (kolonky a kolony), tak s různými druhy skla. Do procesu se vzorkem lze také zařadit ředění, frakcionaci nebo přenos vzorku mezi jednotlivými typy skla pro uchovávání extraktů. Všechny moduly přístroje jsou ovládány jedním řídícím programem.

Automat Freestyle je dlouhodobě vyráběným a užívaným přístrojem, který je zmiňován uživateli i ve vědeckých publikacích – zde najdete vybrané příklady:

Pokud Vás nabídka tohoto automatu zaujala, neváhejte se blíže s jeho možnostmi užití seznámit na českém webináři, který se bude konat dne 19. října 2021 v 10:00 hodin. Z webináře bude vyhotoven videozáznam pro případné pozdější shlédnutí. Pro účast na webináři je nutné se zaregistrovat.

 Program webináře:

  • Základní přehled nabídky výrobce LCTech v automatech pro přípravu vzorků
  • Základní jednotka automatu Freestyle
  • Jednotlivé typy modulů automatu Freestyle a možnosti jejich aplikační užití
  • Volitelné příslušenství k přístroji
  • Ukázka ovládacího programu přístroje Freestyle

Trvání webináře: 45 minut

 


RNDr. Jindřiška Dolinová, Ph.D.

Produktový specialist
Instrumentace non Agilent a laboratorní nábytek Waldner

« Zpět na výpis událostí